Välineitä intiimiterveydenhoitoon ja nautinnon lisäämiseen!

Varmasti vallankahvassa pikkutuhma pullo/tölkin avaaja riemastuttaa

Varmasti vallankahvassa pikkutuhma pullo/tölkin avaaja riemastuttaa
Varmasti vallankahvassa pikkutuhma pullo/tölkin avaaja riemastuttaa Varmasti vallankahvassa pikkutuhma pullo/tölkin avaaja riemastuttaa Varmasti vallankahvassa pikkutuhma pullo/tölkin avaaja riemastuttaa Varmasti vallankahvassa pikkutuhma pullo/tölkin avaaja riemastuttaa Varmasti vallankahvassa pikkutuhma pullo/tölkin avaaja riemastuttaa

Iloinen ”jäänsärkijä” jolla avaat tölkit/korkit kynsiä rikkomatta. Pikkutuhma pullonavaaja jonka takana on magneetti, helppoa säilytystä varten.

Tuotetta rajoitettu erä.
6,02 €
Sisältää alv. 25.5 %

Peniksen mallinen pullonavaaja-varmasti vallankahvasta



Tämä nyt ei selittelemällä muutu. 

Ota napakka ote tästä avaajasta ja napsi pullot ja tölkit näppärästi auki kynsiä rikkomatta. Metallinen avaaja joka on muodoltaan ja ulkonäöltään, kuin penis jota puristaa käsi jossa on punaiset pitkäthköt kynnet. 

Eikö tämä ole varma ote vallankahvasta? 

Tädin mielestä on. 

Pikkutuhma avaaja on hauska hetkien piristys ja loistava pikkutuhmalahja jonka voi helposti antaa tilanteessa, kuin toisessakin.

 Avaajan takana on magneetti eli sen voi säilyttää vaikka jääkaapin ovessa. 

Pikkutuhma mangneetti kiinnittyy metallisiin pintoihin muuallakin kuin keittiössä. 

Tämä kuuluu avarakatseisen henkilön partyboxiin.

Materiaali metalli ja polyresiini

Pituus noin 13 cm

Paino:
105 g
Toimitus omasta Oulun varastosta-toimituskulut alkaen 6,90 €
Smartpost Matkahuolto Lähellä-paketti Nouto Oulun liikkeestä Queen Desireestä Postipaketti perinteinen Matkahuolto paketti Germany Kotiinkuljetus Smartpost Omatoimitus